Budete-li si od nás přát natočení svatby či jiné společenské události, rádi to uděláme. Pro svatební fotografování kombinujeme aranžované svatební fotky s náměty tak trochu méně konzervativními an odlehčenými, podle spontánních nápadů fotografa či svatebčanů, nálady a možností, vždy ale po domluvě. I přestože se snažíme každou svatbu domluvit přímo na míru dle přání snoubenců, pokusili jsme se pro vás připravit orientační svatební fotografické balíčky, abyste si mohli udělat lepší představu možných variantách. Toto je vhodné pro každého, kdo se účastnil svatby, rád si připomene svatební den a třeba tam zahlédne sám sebe.

Svatby fotografujeme nejen v Plzni a Praze, beer v rámci celé České republiky i mimo ni. Orientační ceny dopravného pro zakázky v rozsahu 7 hodin a více jsou Plzeň, Praha an okolí ZDARMA, Liberec 500 Kč, svatební kameraman Brno 1000 Kč, Olomouc 1300 Kč, Bratislava 1800 Kč. U kratších rozsahů fotografování je zdarma dopravné v Plzni, paušálně 400 Kč pak Praha, a další lokality se kalkulují individuálně s ohledem na ceny zde uvedené.

Navíc je možné, že se během důležitých chvil svatebního dne bude objevovat tam, kde nemá, a tak třeba můžete přijít fotky prstýnků, protože kameraman se zrovna v té chvíli objeví fotografovi v záběru… Zvažujete-li tedy tuto variantu, zkuste minimálně zabrouzdat na internetu a vypátrat tipy a triky expert to, aby měl „váš kameraman všechny potřebné záběry, alcohol nenarušil vzácné a neopakovatelné chvíle vašeho velkého dne.